Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Dziennym Domu Senior+

 

Uczestnicy Dziennego Domu, mimo trwającej epidemii i w reżimie sanitarnym bardzo aktywnie uczestniczą w zajęciach, dzięki którym powstają piękne ozdoby wielkanocne. Można poczuć atmosferę zbliżających się Świąt.
Seniorzy wykonali już wiele prac, ale jeszcze jest wiele do zrobienia. Jak się okazuje uczestnicy mają wiele talentów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych już ozdób w zakładce – zajęcia- terapia zajęciowa.

 

 

 

 


Przygotowania do Świąt w Dziennym Domu Senior+

 

Mimo wciąż trwającej epidemii i funkcjonowaniu w reżimie sanitarnym w Dziennym Domu trwają przygotowania do zbliżających się Świąt i czuć świąteczną atmosferę. Uczestnicy ubrali choinkę i powstały piękne świąteczne dekoracje. Również św. Mikołaj nie zapomniał o seniorach i każdy otrzymał upominek.

 

 

 

Dzień pieczonego ziemniaka w Dziennym Domu Senior+

 

W ostatnim dniu kalendarzowego lata, tj. 22 września  w Dziennym Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej odbył się dzień pieczonego ziemniaka. Ziemniaki zostały upieczone w ognisku ale nie zabrakło również kiełbaski z grilla oraz słodkości. Pogoda dopisała i seniorzy spędzili miło czas w altanie znajdującej się na terenie placówki. Dzień upłynął w życzliwej i pełnej dobrego humoru atmosferze.

 

 

 

Charytatywna akcja Gaszyn Challenge w Dziennym Domu Senior+

 

Charytatywna Akcja Gaszyn Challenge dotarła również do Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej. Zostaliśmy nominowani do wykonania zadania przez Dzienny Dom Senior-Wigor z Niwisk. Akcja polega na wykonaniu 10  pompek lub przysiadów i nominowaniu innych osób czy instytucji.

Celem tej akcji  jest zbiórka środków finansowych na leczenie małego chłopca – Wojtusia, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w akcji i dołożyć cegiełkę w tak szczytnym celu.

 


 

 

 


Spotkanie integracyjne w Środowiskowym Domu Samopomocy 
w Kolbuszowej

 

W dniu 20.02.20 r. (Tłusty czwartek) część uczestników Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej wraz z opiekunami brała udział w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym w ŚDS w Kolbuszowej. Uczestnikami spotkania byli również seniorzy z Dziennego Domu Św. Brata Alberta w Kolbuszowej.
Zabawę ostatkową poprzedziły występy artystyczne seniorów oraz gra zespołowa Kalambury. Nie zabrakło pysznych pączków, chrustu i innych smakołyków przygotowanych przez gospodarzy spotkania.
Po posiłku były tańce i wspólna zabawa.  

 

 

Skorzystaj z usług publicznych

Złóż wniosek przez internet 

 

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.