Spotkanie integracyjne z seniorami Dziennego Domu Senior-Wigor w Niwiskach

 

W dniu 20-07-2022 r. Seniorzy z  Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej wraz z opiekunami uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym w Dziennym Domu Senior-Wigor w Niwiskach. Wszyscy obecni na spotkaniu goście oraz seniorzy świętowali szóstą rocznicę funkcjonowania Domu w Niwiskach. Nie zabrakło części artystycznej przygotowanej przez seniorów z Niwisk, był pyszny tort i mnóstwo innych smakołyków.
Seniorzy dobrze się bawili, był czas na wspólne śpiewanie i rozmowy. Serdecznie dziękujemy naszym sąsiadom za zaproszenie i wspaniałe ugoszczenie.


 

Wycieczka do Sandomierza

 

W dniu 20-06-2022 r. uczestnicy Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej razem z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Sandomierza.
Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wystawy figur woskowych – Świat Ojca Mateusza.  Na sandomierskim rynku mieliśmy okazję zobaczyć nagrania do nowych odcinków serialu „Ojciec Mateusz”. Następnie spacerkiem udaliśmy się do Bazyliki katedralnej, gdzie z audio przewodnikami zwiedzaliśmy Katedrę.
Na sandomierskim rynku był czas na pyszne lody i obiad. Na koniec wszyscy relaksowali się podczas rejsu statkiem po Wiśle. Pogoda dopisała i czas spędzony w Sandomierzu upłynął miło i w dobrych humorach. Na pewno jeszcze odwiedzimy Sandomierz, bo jest jeszcze wiele  pięknych miejsc do zobaczenia.

 

 


 

Obchody Święta Narodowego w Dziennym Domu Senior+

 

W dniu 29-04-2022 r. Uczestnicy Dziennego Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej, w duchu patriotyzmu przyłączyli się do obchodów  231 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji  3 Maja.
Z tej okazji, podczas zajęć terapeutycznych wykonali gazetkę tematyczną oraz flagi, z którymi chętnie pozowali do zdjęć.  Zapraszamy do galerii.

 


 

 


 

Wizyta księdza Biskupa w Dziennym Domu Senior+

W dniu 31.03.2022 r. w Dziennym Domu Senior+ w Hucie Przedborskiej odbyła się wizyta ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Jego Ekscelencji towarzyszył również ksiądz dziekan  Jan Pępek oraz proboszcz parafii w Przedborzu ks. Józef Jaworski. Ksiądz Biskup  odmówił modlitwę oraz pobłogosławił wszystkich obecnych na spotkaniu. Był to czas na wspólną rozmowę, słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia.
Serdecznie dziękujemy za odwiedziny naszej placówki i czas poświęcony  naszym seniorom.